Suomen Eurasier Kerho ry

Näyttelytuloksia 2016

Käytettyjä lyhenteitä: ERI = erinomainen, EH = erittäin hyvä, H = hyvä, T = tyydyttävä, HYL = hylkäävä, EVA = ei voida arvostella, SA = sertifikaatin arvoinen, PU = paras uros, PN = paras narttu, SERT = sertifikaatti, CACIB = kansainvälinen sertifikaatti, ROP = rotunsa paras, VSP = vastakkaisen sukupuolen paras

PaikkaAikaTuomari
Helsinki (KV)11.12.2016Gabriela Richard, SaksaTulokset
Helsinki (EPN)11.12.2016Mari Pajaskoski, SuomiTulokset
Helsinki (KV)10.12.2016Michel Griol, RanskaTulokset
Helsinki (EPN)10.12.2016Tulokset
Tukholma, Ruotsi (KV)04.12.2016Tulokset
Tukholma, Ruotsi (KV)02.12.2016Tulokset
Jyväskylä (KV)13.11.2016Harri Lehkonen, SuomiTulokset
Jyväskylä (EPN)12.11.2016Josie Foley, IrlantiTulokset
Jyväskylä (KV)12.11.2016Tulokset
Lahti (KV)29.10.2016Johan Juslin, SuomiTulokset
Lahti (EPN)23.10.2016Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Seinäjoki (KV)22.10.2016Elina Haapaniemi, SuomiTulokset
Hämeenlinna (EPN)08.10.2016Esa Ruotsalainen, SuomiTulokset
Kouvola (EPN)02.10.2016Eeva Resko, SuomiTulokset
Eckerö (KV)25.09.2016Anca Giura, RomaniaTulokset
Hyvinkää (RN)18.09.2016Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Vantaa (EPN)17.09.2016Anneli Pukkila, SuomiTulokset
Minsk, Valko-Venäjä (KR)11.09.2016Tulokset
Porvoo (KR)10.09.2016Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Minsk, Valko-Venäjä (KR)10.09.2016Tulokset
Helsinki (RN)04.09.2016Perttu Ståhlberg, SuomiTulokset
Kihniö (RN)04.09.2016Kirsi Honkanen, SuomiTulokset
Riihimäki (KV)03.09.2016Maija Lehtonen, SuomiTulokset
Jyväskylä (EPN)28.08.2016Tapio Kakko, SuomiTulokset
Helsinki (KR)27.08.2016Boo Lundström, RuotsiTulokset
Ruovesi (RN)21.08.2016Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Tallinna, Viro (KV)21.08.2016Yoshimi Suzuki, JapaniTulokset
Kouvola (KR)20.08.2016Astrid Lundava, ViroTulokset
Tallinna, Viro (KV)20.08.2016Kenneth Chuah, MalesiaTulokset
Raisio (KV)14.08.2016Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Oulu (KV)13.08.2016Tulokset
Raisio (KR)13.08.2016Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Kuopio (KV)07.08.2016Dimitris Antonopoulos, KreikkaTulokset
Luumäki (RN)07.08.2016Tulokset
Kiiminki (RN)06.08.2016Jelena Kruus, ViroTulokset
Oulu (RN)06.08.2016Jelena Kruus, ViroTulokset
Kuopio (KV)06.08.2016Hans Van Den Berg, AlankomaatTulokset
Kuopio (KV)05.08.2016Primoz Peer, SloveniaTulokset
Pori (KV)31.07.2016Pekka Teini, SuomiTulokset
Kemi (KV)23.07.2016Miklos Levente, UnkariTulokset
Helsinki (KR)23.07.2016Tulokset
Mäntsälä (KR)16.07.2016Juha Putkonen, SuomiTulokset
Orivesi (KR)16.07.2016Riitta Lahtovaara, SuomiTulokset
Joutsa (RN)10.07.2016Perttu Ståhlberg, SuomiTulokset
Kokkola (KV)10.07.2016Gerard Cox, IrlantiTulokset
Oulu (KV)09.07.2016Jussi Liimatainen, SuomiTulokset
Nastola (Erikoisnäyttely)03.07.2016Erika Häkkinen, SuomiTulokset
Raasepori (KR)03.07.2016Malgorzata Wieremiejczyk- Wierzchowska, PuolaTulokset
Rantasalmi (KR)02.07.2016Juta Haranen, ViroTulokset
Moskova, Venäjä (Erikoisnäyttely)24.06.2016Tulokset
Moskova, Venäjä (MV)23.06.2016Tulokset
Sastamala (RN)19.06.2016Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Rovaniemi (KV)18.06.2016Paul Stanton, RuotsiTulokset
Kotka (KV)18.06.2016Matti Tuominen, SuomiTulokset
Kuopio (RN)18.06.2016Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Alavus, Tuuri (KR)12.06.2016Paula Rekiranta, SuomiTulokset
Tammela (KR)11.06.2016Hanne Laine Jensen, TanskaTulokset
Kajaani (RN)05.06.2016Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, SuomiTulokset
Lahti (RN)05.06.2016Mari Pajaskoski, SuomiTulokset
Tallinna, Viro (KV)04.06.2016Marie-josee Melchior, LuxemburgTulokset
Keuruu (RN)29.05.2016Pirjo Aaltonen, SuomiTulokset
Joensuu (KR)29.05.2016Anneli Pukkila, SuomiTulokset
Iitti (RN)29.05.2016Juta Haranen, ViroTulokset
Järvenpää (KR)28.05.2016Wera Hübenthal, NorjaTulokset
Joensuu KV (KR)28.05.2016Harry Tast, SuomiTulokset
Joensuu (KV)28.05.2016Harry Tast, SuomiTulokset
Hamina (KV)21.05.2016Paavo Mattila, SuomiTulokset
Helsinki (KV)21.05.2016Perttu Ståhlberg, SuomiTulokset
Koski Tl (RN)21.05.2016Pirjo Aaltonen, SuomiTulokset
Oulainen (RN)21.05.2016Leni Finne, SuomiTulokset
Seinäjoki (RN)15.05.2016Jetta Tschokkinen, SuomiTulokset
Mikkeli (RN)14.05.2016Erika Häkkinen, SuomiTulokset
Rauma (KR)14.05.2016Kostadin Shankov, BulgariaTulokset
Lahti (RN)08.05.2016Erika Häkkinen, SuomiTulokset
Talsi, Latvia (KR)08.05.2016Audrone Babianskiene, LiettuaTulokset
Talsi, Latvia (KR)07.05.2016Kostadin Shankov , BelgiaTulokset
Posio (RN)07.05.2016Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Kangasniemi (KR)05.05.2016Tulokset
Tampere (KV)01.05.2016Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Siauliai, Liettua (KR)24.04.2016Plamen Cholakov , BulgariaTulokset
Siauliai, Liettua (KR)23.04.2016Jurate Butkiene, LiettuaTulokset
Hämeenlinna (EPN)23.04.2016Jaana Hartus, SuomiTulokset
Tallinna, Viro (KV)16.04.2016Vytautas Baranauskas, LiettuaTulokset
Vaasa (KV)16.04.2016Leila Kärkäs, SuomiTulokset
Lahti (KV)02.04.2016Gunilla Skallman, RuotsiTulokset
Kemijärvi (RN)02.04.2016Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Lappeenranta (KV)26.03.2016Panos Demetriou, KyprosTulokset
Jyväskylä (RN)20.03.2016Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Jämijärvi (RN)19.03.2016Riitta Lahtovaara, SuomiTulokset
Tallinna, Viro (KR)06.03.2016Monika Blaha, ItävaltaTulokset
Tallinna, Viro (KR)05.03.2016Ratibor Cekic, SerbiaTulokset
Joensuu (RN)05.03.2016Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Tallinna Winter Cup, Viro (KV)06.02.2016Tulokset
Parkano (RN)31.01.2016Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, SuomiTulokset
Turku (KV)16.01.2016Irina Poletaeva, SuomiTulokset
Tarto, Viro (KR)10.01.2016Kalvo Kriisk, ViroTulokset
Tarto, Viro (KR)09.01.2016Salvador Janeiro, PortugaliTulokset
Kajaani (KV)09.01.2016Rainer Vuorinen, SuomiTulokset

« Näyttelyt