Suomen Eurasier Kerho ry

Näyttelytuloksia 2015

Käytettyjä lyhenteitä: ERI = erinomainen, EH = erittäin hyvä, H = hyvä, T = tyydyttävä, HYL = hylkäävä, EVA = ei voida arvostella, SA = sertifikaatin arvoinen, PU = paras uros, PN = paras narttu, SERT = sertifikaatti, CACIB = kansainvälinen sertifikaatti, ROP = rotunsa paras, VSP = vastakkaisen sukupuolen paras

PaikkaAikaTuomari
Helsinki (KV)06.12.2015Cristian Stefanescu, RomaniaTulokset
Helsinki (KV)05.12.2015Jussi Liimatainen, SuomiTulokset
Jyväskylä (KV)22.11.2015Harry Tast, SuomiTulokset
Jyväskylä (KV)21.11.2015Steven H Seymour, AustraliaTulokset
Seinäjoki (KV)24.10.2015Malgorzata Supronowicz , PuolaTulokset
Hämeenlinna (RN)04.10.2015Erika Häkkinen, SuomiTulokset
Eckerö (KV)26.09.2015Maret Kärdi, ViroTulokset
Hyvinkää (RN)20.09.2015Mari Pajaskoski, SuomiTulokset
Porvoo (KR)12.09.2015Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Vantaa (KR)05.09.2015Pekka Teini, SuomiTulokset
Janakkala (KV)29.08.2015Tapio Eerola, SuomiTulokset
Pyhäjoki (RN)29.08.2015Marja Talvitie, SuomiTulokset
Rovaniemi (RN)29.08.2015Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Heinola (KR)23.08.2015Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Kouvola (KR)22.08.2015Ambjörn Lindqvist, RuotsiTulokset
Seinäjoki (RN)22.08.2015Kirsi Honkanen, SuomiTulokset
Sastamala (RN)16.08.2015Riitta Lahtovaara, SuomiTulokset
Kotka (KV)15.08.2015Nemanja Jovanovic, SerbiaTulokset
Kajaani (RN)15.08.2015Marie Butler, IrlantiTulokset
Joensuu (KR)09.08.2015Gabriela Ridarcikova, SlovakiaTulokset
Joensuu (KV)08.08.2015Peter Harsanyi, UnkariTulokset
Turku (KR)08.08.2015Juha Putkonen, SuomiTulokset
Pälkäne (RN)08.08.2015Paula Heikkinen-Lehkonen, SuomiTulokset
Luumäki (RN)02.08.2015Pekka Teini, SuomiTulokset
Iisalmi (KV)01.08.2015Harri Lehkonen, SuomiTulokset
Pori (KV)01.08.2015Marko Lepasaar, ViroTulokset
Mikkeli (KV)25.07.2015Oliver Simon, SerbiaTulokset
Helsinki (KV)24.07.2015Rune Fagerström, SuomiTulokset
Hyvinkää (KR)18.07.2015Zorica Salijevic, RuotsiTulokset
Kemi (KV)18.07.2015Katarzyna Fiszdon, PuolaTulokset
Ylivieska (KV)18.07.2015Elena Kuleshova, VenäjäTulokset
Nastola (Erikoisnäyttely)12.07.2015Marianne Holmli, NorjaTulokset
Oulu (KV)12.07.2015Esa Ruotsalainen, SuomiTulokset
Laukaa (KR)12.07.2015Maciej Kozber, PuolaTulokset
Oulu (KV)11.07.2015Darko Korosec, SloveniaTulokset
Laukaa (RN)11.07.2015Jussi Liimatainen, SuomiTulokset
Tuusula (KR)04.07.2015Marija Kavcic, SloveniaTulokset
Raasepori (KR)28.06.2015Rainer Vuorinen, SuomiTulokset
Pieksämäki (KR)27.06.2015Perttu Ståhlberg, SuomiTulokset
Tromsö, Norja (KV)21.06.2015Heliane Mag. Maissen- Jarisch , ItävaltaTulokset
Rovaniemi (KV)20.06.2015Diane Anderson, NorjaTulokset
Iitti (RN)13.06.2015Jetta Tschokkinen, SuomiTulokset
Alavus (KR)13.06.2015Mari Pajaskoski, SuomiTulokset
Tampere (Erikoisnäyttely)13.06.2015Paul Silder, SaksaTulokset
Tampere (Erikoisnäyttely)13.06.2015Paul Silder, SaksaTulokset
Muhos (RN)06.06.2015Kurt Nilsson, RuotsiTulokset
Riihimäki (KR)06.06.2015Paula Rekiranta, SuomiTulokset
Mänttä-Vilppula (KR)31.05.2015Juha Putkonen, SuomiTulokset
Keuruu (RN)24.05.2015Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Helsinki (KV)23.05.2015Leila Kärkäs, SuomiTulokset
Kruunupyy (RN)23.05.2015Leni Finne, SuomiTulokset
Hyrynsalmi (RN)23.05.2015Juta Haranen, ViroTulokset
Hamina (KV)23.05.2015Zsusanna Vaczi-Balogh, UnkariTulokset
Ruovesi (RN)16.05.2015Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Varkaus (KV)16.05.2015Maria Grazia Miglietta, ItaliaTulokset
Rauma (KR)16.05.2015Esko Nummijärvi, SuomiTulokset
Rovaniemi (RN)16.05.2015Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, SuomiTulokset
Lahti (RN)10.05.2015Markku Kipinä, SuomiTulokset
Tampere (KV)02.05.2015Ewa Nielsen, RuotsiTulokset
Tohmajärvi (RN)02.05.2015Paavo Mattila, SuomiTulokset
Lahti (RN)01.05.2015Pedro Sanches Delerue, PortugaliTulokset
Harjavalta (RN)25.04.2015Paula Rekiranta, SuomiTulokset
Outokumpu (RN)18.04.2015Annamaria Tarjan, UnkariTulokset
Vaasa (KV)11.04.2015Matti Tuominen, SuomiTulokset
Imatra (KR)05.04.2015Pedro Sanches Delerue, PortugaliTulokset
Turku (KV)28.03.2015Liliane De Ridder- Onghena, BelgiaTulokset
Jyväskylä (RN)22.03.2015Paavo Mattila, SuomiTulokset
Jyväskylä (EPN)22.03.2015Tulokset
Lahti (KV)21.03.2015Anca Giura, RomaniaTulokset
Jämijärvi (RN)21.03.2015Pekka Teini, SuomiTulokset
Tuusniemi (RN)22.02.2015Ligita Zake, LatviaTulokset
Eno ()21.02.2015Tanja Ahlman-Stockmari, SuomiTulokset
Seinäjoki (RN)21.02.2015Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Virolahti (RN)07.02.2015Esa Ruotsalainen, SuomiTulokset
Lahti (EPN)31.01.2015Anneli Pukkila, SuomiTulokset
Parkano (RN)31.01.2015Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Turku (KV)24.01.2015Enrico Drudi, ItaliaTulokset
Ljubljana, Slovenia (KV)18.01.2015Per Svarstad, RuotsiTulokset
Ljubljana, Slovenia (KV)17.01.2015Pierluigi Buratti, ItaliaTulokset
Kajaani (KV)10.01.2015Marja Talvitie, SuomiTulokset

« Näyttelyt