Suomen Eurasier Kerho ry

Näyttelytuloksia 2014

Käytettyjä lyhenteitä: ERI = erinomainen, EH = erittäin hyvä, H = hyvä, T = tyydyttävä, HYL = hylkäävä, EVA = ei voida arvostella, SA = sertifikaatin arvoinen, PU = paras uros, PN = paras narttu, SERT = sertifikaatti, CACIB = kansainvälinen sertifikaatti, ROP = rotunsa paras, VSP = vastakkaisen sukupuolen paras

PaikkaAikaTuomari
Helsinki (KV)07.12.2014Leni Finne, SuomiTulokset
Helsinki (KV)06.12.2014Viktor Pilikin, VenäjäTulokset
Jyväskylä (KV)09.11.2014Harri Lehkonen, SuomiTulokset
Seinäjoki (KR)25.10.2014Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Eckerö (KV)27.09.2014Harto Stockmari, SuomiTulokset
Hyvinkää (RN)21.09.2014Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Targu Mures Romania (KV)14.09.2014Lisbeth C Liljeqvist, RuotsiTulokset
Targu Mures Romania (KR)14.09.2014Molnar Zsolt, RomaniaTulokset
Targu Mures Romania (KR)14.09.2014Alex Yu-feng Zee, TaiwanTulokset
Porvoo (KR)14.09.2014Säde Hohteri, SuomiTulokset
Targu Mures Romania (KV)13.09.2014Astrid Lundava, ViroTulokset
Targu Mures Romania (KR)13.09.2014Christian Stefanescu, RomaniaTulokset
Targu Mures Romania (KR)13.09.2014Luis Manuel Calado Catalan, PortugaliTulokset
Helsinki (KR)07.09.2014Tesics Gyorgy, UnkariTulokset
ÄÄnekoski (RN)06.09.2014Säde Hohteri, SuomiTulokset
Kihniö (RN)06.09.2014Esa Ruotsalainen, SuomiTulokset
Tervakoski (KV)30.08.2014Annamaria Tarjan, UnkariTulokset
Heinola (KR)24.08.2014Esa Ruotsalainen, SuomiTulokset
Kouvola (KR)23.08.2014Milosava Matejevic Devic, SerbiaTulokset
Pori (RN)17.08.2014Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, SuomiTulokset
Valkeakoski (KR)16.08.2014Kirill Barbosov, VenäjäTulokset
Helsinki (MV)09.08.2014Leos Jancik, TšekkiTulokset
Kuopio (KV)03.08.2014Paolo Dondina, ItaliaTulokset
Siikajoki (RN)02.08.2014Juha Putkonen, SuomiTulokset
Kuopio (KV)02.08.2014Freddie Klindrup, TanskaTulokset
Kuopio (KV)01.08.2014Heidi Kirschbichler, ItävaltaTulokset
Helsinki (KR)26.07.2014Marjatta Pylvänäinen-Suorsa, SuomiTulokset
Köping, Ruotsi (KV)20.07.2014Dan Ericsson, RuotsiTulokset
Kemi (KV)20.07.2014Tuula Savolainen, SuomiTulokset
Tampere (EPN)20.07.2014Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Ristiina (KR)19.07.2014Kirsi Honkanen, SuomiTulokset
Mäntsälä (KR)19.07.2014Peer Primoz, SloveniaTulokset
Askersund, Ruotsi (KV)19.07.2014Gunnar Nymann, TanskaTulokset
Kokkola (KV)13.07.2014Nils-Arne Törnlöv, RuotsiTulokset
Joutsa (RN)13.07.2014Pekka Teini, SuomiTulokset
Oulu (KV)12.07.2014Norman Deschuymere, BelgiaTulokset
Raasepori (KR)06.07.2014Claudio de Giuliano, ItaliaTulokset
Nastola, SSKY (Erikoisnäyttely)05.07.2014Markku Kipinä, SuomiTulokset
Juva (KR)05.07.2014Soile Bister, SuomiTulokset
Jällivaara, Ruotsi (KV)29.06.2014Dimitri Antonopoulos, KreikkaTulokset
Pori (KV)29.06.2014Natasa Blanusa, KroatiaTulokset
Pietari, Venäjä (KV)29.06.2014Matgo Shek Hoo Law, HongkongTulokset
Forssa (KR)28.06.2014Juha Kares, SuomiTulokset
Pietari, Venäjä (KV)28.06.2014Tatyana Ivanova, VenäjäTulokset
Rovaniemi (KV)21.06.2014Soile Bister, SuomiTulokset
Kotka (KV)15.06.2014Rony Doedijns, AlankomaatTulokset
Pöytyä (KR)14.06.2014Esko Nummijärvi, SuomiTulokset
Lahti (RN)08.06.2014Kirsi Honkanen, SuomiTulokset
Isojoki (RN)08.06.2014Esko Nummijärvi, SuomiTulokset
Degerfors, Ruotsi (Erikoisnäyttely)08.06.2014Kurt Nilsson, RuotsiTulokset
Lahti (EPN)08.06.2014Perttu Ståhlberg, SuomiTulokset
Keuruu (RN)01.06.2014Leni Finne, SuomiTulokset
Minsk, Valkovenäjä (KV)01.06.2014Jean Blangino, RanskaTulokset
Minsk, Valkovenäjä (KV)31.05.2014Agabeyli Zaur, AzerbaidžanTulokset
Tallinna, Viro (KV)31.05.2014Rafael Carcia Parrondo, EspanjaTulokset
Alavus (KR)24.05.2014Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Oulainen (RN)24.05.2014Hilkka Salohalla, SuomiTulokset
Kemiönsaari (RN)24.05.2014Riitta Lahtovaara, SuomiTulokset
Järvenpää (KR)24.05.2014Hanne Laine Jensen, TanskaTulokset
Oulu (KV)18.05.2014Maret Kärdi, ViroTulokset
Joensuu (KR)18.05.2014Andrzej Szutkiewicz, PuolaTulokset
Joensuu (KV)17.05.2014Tino Pehar, KroatiaTulokset
Rauma (KR)17.05.2014Lyudmila Tchistiakova, VenäjäTulokset
Roskilde, Tanska (KV)11.05.2014Dominic Harris, IrlantiTulokset
Helsinki (KV)10.05.2014Leila Kärkäs, SuomiTulokset
Roskilde, Tanska (KV)10.05.2014Mona Selbach, NorjaTulokset
Hamina (KV)10.05.2014Boris Spoljaric, KroatiaTulokset
Tampere (KV)03.05.2014Mike Tempest, IrlantiTulokset
Lahti (RN)01.05.2014Richard Paquette, KanadaTulokset
Lahti (KV)26.04.2014Paula Rekiranta, SuomiTulokset
Laitila (RN)19.04.2014Kirsi Honkanen, SuomiTulokset
Imatra (KV)19.04.2014Nemanja Jovanovic, SerbiaTulokset
Vesilahti (RN)18.04.2014Paula Rekiranta, SuomiTulokset
Polvijärvi (RN)05.04.2014Leni Finne, SuomiTulokset
Savonlinna (RN)29.03.2014Irina Poletaeva, SuomiTulokset
Kajaani (RN)29.03.2014Maija Mäkinen, SuomiTulokset
Jyväskylä (RN)23.03.2014Esko Nummijärvi, SuomiTulokset
Riika, Latvia (KV)23.03.2014Mona Selbach, NorjaTulokset
Riika, Latvia (KV)22.03.2014Rony Doedijns, AlankomaatTulokset
Vilna Liettua (KV)09.03.2014Zdenka Jilkova, TšekkiTulokset
Seinäjoki (RN)08.03.2014Pirjo Aaltonen, SuomiTulokset
Vilna, Liettua (KV)08.03.2014Iuza Beradze, GeorgiaTulokset
Jyväskylä (KV)22.02.2014Borges Manuel Loureiro, PortugaliTulokset
Jyväskylä (RN)16.02.2014Paula Heikkinen-Lehkonen, SuomiTulokset
Tuusniemi (RN)15.02.2014Urosevic Milivoje, SerbiaTulokset
Parkano (RN)01.02.2014Rune Fagerström, SuomiTulokset
Turku (KV)18.01.2014Paula Heikkinen-Lehkonen, SuomiTulokset
Kajaani (KV)12.01.2014Francesco Cochetti, ItaliaTulokset

« Näyttelyt